Testovací kola

TESTOVACÍ KOLA

Na této stránce naleznete vždy aktuální nabídku testovacích kol. Pokud Vám zde chybí kolo, které byste měli zájem otestovat, dejte nám vědět. Vzhledem k naší filozofii a individuálnímu přístupu vždy existuje možnost konkrétní model do testu připravit.

Testovací kola používáme pouze ve velikosti L. Máme vyzkoušeno, že se pro pochopení charakteru a kvality kola na této velikosti při úpravě posedu může svézt i trochu menší jezdec spadající do kategorie M, stejně tak i trochu větší spadající spíš do kategorie XL. Velikost L je nejprodávanější, což se o velikosti například S, či dokonce XS říci nedá. Proto se omlouváme všem mladým lidem, či lidem menšího vzrůstu, ale testovací kola v těchto extrémně malých velikostech nejsme schopni poskytnout.

Informace o podmínkách zapůjčení testovacího kola naleznete na konci této stránky

Testovací kolo – SCAPIN ETIKA S5 – Velikost L

Etika-RC---ER-428_S1_resZapletená kola – Mavic Cosmic elite, Sada Shimano Ultegra 6800

Možnost prodeje kola za cenu 76.300,- (65% původní ceny 117.400,-) – Najeto cca 3000 km.

O kole Etika si můžete přečíst v této recenzi (v Angličtině).

Testovací kolo – SCAPIN SPEKTRO S3 – Velikost L

Spektro-SP622_SX01_1024.jpgZapletená kola – ZTR crest, Sada Shimano XT 8000 (2×11)

Možnost prodeje kola za cenu 91.500,- (80% původní ceny 114.400,-) – Najeto cca 800 km.

Obrázek je ilustrační – testovací kolo má jiné osazení – viz výše.

Toto konkrétní testovací kolo bylo testováno časopisem Velo v čísle 6/2016.

Podmínky zapůjčení testovacího kola 

Zapůjčení, respektive nájem testovacího kola je vždy zdarma. Účtujeme pouze servisní poplatek za opotřebení spotřebního materiálu a seřízení kola, případně jeho čištění. Výše servisního poplatku se kalkuluje jednotlivě. Pokud si zájemce přijede kolo vyzvednout osobně, činí servisní poplatek 500,- Kč. Standardní doba zapůjčení je jeden den. Je však možné se dohodnout i na delší době. Testovací kolo jsme schopni dopravit i k Vám domů. Tato služba je zpoplatněna a projeví se na výši servisního poplatku, který v takovém případě může dosáhnout až 3.000,- kč na den a pokryje i dopravu kola. Pokud by se dopravovalo více kol na jedno místo, servisní poplatek se rozpočítává mezi více lidí, minimum je však 500,- kč na kolo a den. Pro více informací o možnosti dopravit kolo k Vám na test nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám podáme doplňující informace.

Při zakoupení jakéhokoliv modelu SCAPIN se kupní cena sníží vždy minimálně o výši uhrazeného servisního poplatku.

Před zapůjčením testovacího kola je nutné složit zálohu ve výši 65% z maloobchodní ceny konkrétního modelu a podepsat Smlouvu o výpůjčce jízdního kola. Při vrácení kola z testu bude naúčtován servisní poplatek, vrácena záloha a podepsán protokol o předání kola.